FaceBook IconTwitter LogoYouTube LogoLinkedin IconInstagram IconFlickr Icon

War Memorial Donors

$50,000 +

J. Harry Shannon (Samford/Alabama)

$25,000 - $49,000

Margaret C. Davis

$5,000 - $9,999

Lee H. Brandenburg (San Jose State)
Joseph F. Dox, Jr. (Northern Arizona)
Philip G. Schoner (Case Western Reserve)
William A. Watson, Jr. (Stetson)

$1,000 - $4,999

Beta Iota Alumni Chapter (Mount Union)
Lowell F. Beggs II (Butler)
James M. Crotty (South Florida)
Donald K. Densborn (Indiana)
Phillip B. Lassiter (North Carolina State)
Robert A. McCully (San Diego State)
Robert L. Moody, Jr. (California - Santa Barbara)
William B. Oakley (Alabama)
John C. Stevenson, Jr. (Carnegie Mellon)
Ralph W. Thomas, Jr. (Tennessee)
Richard A. Vergara (San Diego State)
H. Cameron Williams, Jr. (San Diego State/Arizona State)

$999 & under

Michael E. Aderholt (Auburn)
David L. Alaback (Oklahoma State)
Michael M. Anderson (Idaho)
Joey R. Barasch (California State - Northridge)
Benjamin H. Barnard (Louisiana Tech)
Christopher J. Barr (Louisiana Tech)
Ronald G. Bauer (Westminster)
R. Bradley Beacham (TCU - Fort Worth)
Arnold I. Bennigson (Idaho)
Jerry E. Berland (Lafayette)
Douglas G. Black (Eastern New Mexico)
Michael F. Blacker (Georgia)
Michael A. Bodiford (Georgia)
Brian R. Bonner (R.I.T.)
Donald C. Brenton (North Carolina State)
Mark A. Bridgham (San Diego State)
Luke D. Brown (Cal Poly - San Luis Obispo)
Terry L. Brown (Georgia Tech)
George M. Burrough (San Diego State)
Randy L. Bushore (San Diego State)
Nicholas J. Carino (Cornell)
Kenneth L. Carpenter (San Diego State)
Robert C. Cason (Georgia)
Michael L. Castellari (South Florida)
Gilbert L. Challet (San Diego State)
Calvin K. Clemons (Maryland)
Carl E. Cloud, Jr. (Georgia State)
W. Jackson Conner (North Georgia)
Joseph A. Cordaro (Louisiana Tech)
James D. Cossey (Oklahoma)
Robert S. Coutchie (Arizona)
Richard D. Craft (Georgia)
Benjamin M. Cragun (Indiana)
J. Harley Davidson (Alabama - Huntsville)
Todd M. Denson (Nicholls State)
Carl M. Dozier (Eastern Kentucky)
Jeffrey T. Eaton (Carnegie Mellon)
Todd E. Eliason (Montana State)
Neil B. Elmer (Missouri Valley)
Tyler J. Elvin (West Virginia)
Michael J. Ernst (Pennsylvania)
Anthony B. Fair (Georgia Southern)
Don C. Fancher (Tennessee)
Jerry D. Fields (Texas State)
Nicholas K. Fitzpatrick (Florida)
Timothy H. Foley (North Carolina State)
Thomas T. Folger (North Georgia/Georgia Southern)
Brian L. Folks (San Diego State)
Scot R. Franson (Missouri State)
Harold C. Franz (Michigan)
Bradley C. Fromm (Virginia)
Frank A. Fuerst (Washington in St. Louis)
Edward H. Funston III (George Washington)
Stephen R. Garcia (Kentucky)
Matthew M. Gardner (Case Western Reserve)
Maury D. Gaston (Auburn)
Thomas G. Gates (South Florida)
William B. Geddy (Georgia Southern)
Donald H. Geiger (Iowa State)
David A. Grant, Jr. (South Florida)
Michael E. Grant (Oklahoma)
Steven L. Green (Puget Sound)
Michael Grimes (Oklahoma)
Andrew J. Grundy III (Murray State)
Stephen B. Hardegree (North Georgia)
Patrick M. Harris (San Diego State)
Bradley L. Hastings (West Georgia)
William H. Herrmann, Jr. (Pennsylvania)
Dillon M. Hewitt-Castillo (Appalachian State)
Geoffrey H. Hill (Lehigh)
Thomas L. Hill (West Georgia)
Derek K. Hirohata (Fresno State)
David K. Hodges (Oregon State)
Richard M. Hoover (Hartford)
Rodney T. Hovater (Samford)
Guy S. Huntley (Norwich)
Peter J. Janotka (Ohio State)
Markus R. Jones (Southern Mississippi)
Owen J. Jones III (Lehigh)
Richard F. Kilburn (Miami - Ohio)
William H. Kirsch (California State - Los Angeles)
Jason A. Kwan (Georgia Tech/Kennesaw State)
Aaron M. Kyllander (Minnesota-Twin Cities)
Richard A. Lange (San Diego State)
Stephen L. Langenberg (Oregon State)
Gavin R. Larrimer (Ohio State)
John A. Lehton (San Diego State)
Jeffrey D. Lovell (Colorado)
Robert N. Lowe (Arizona)
Matthew T. Lumpp (Akron)
Jason M. Lyons (Jefferson University)
James B. Mackey (Birmingham-Southern)
David L. Margulis (San Diego State)
John W. Markgraf (Dayton)
Bill J. Martin (Samford)
Taylor L. Massengill (Mississippi)
John S. Mayfield (Jacksonville State)
Jerry P. McAlister (Arkansas - Fayetteville)
Michael J. McAlister (Northern Arizona)
Mark E. McClure (Oklahoma State)
Luke M. McConnell (Tennessee)
Thomas A. McCrary (Eastern New Mexico)
Gregory E. McDonald (North Dakota State)
Kevin Mcgrail (Dayton)
Ralph M. McVay (Oklahoma)
Lewis Meier III (Purdue)
Frank W. Meise, Jr. (Penn College)
Brian E. Meyer (Duke)
Christopher B. Michelsen (Bowdoin)
Eric M. Monte (Stevens Tech)
Spencer J. Montgomery (South Florida)
Jeffrey A. Moots (New Mexico State)
Jordon Morris (Arkansas - Fayetteville)
Gerald Navaretta
Patrick L. Nichols (San Diego State)
Richard J. Nolle (Mount Union)
James J. Oakham, Jr. (UC Davis)
Roy T. Olsen, Jr. (Midwestern State)
Kendel L. Orr (Missouri State)
James B. Owens III (Alabama)
Thomas A. Pavelka (Michigan State)
David B. Penske (Miami - Ohio)
J. Lee Perrett (Auburn)
Louis A. Perretta, Jr. (Carnegie Mellon)
Gregory T. Petitt (Utah State)
Bruce W. Pieratt (Oklahoma State)
Kenneth M. Pittman (Mercer)
John E. Plough (Nevada at Reno)
Jeffrey S. Post (Kennesaw State)
Frank W. Potts (Louisiana Tech)
John C. Rader (Tennessee)
Stephen E. Ratterman, Sr. (Indiana)
Christopher J. Reese (California State - Fullerton)
Brian J. Rheinhardt (Cal Poly - Pomona)
Glenn A. Richardson (Purdue)
Richard F. Roberts (Miami)
Karl Rock (Albion)
Daniel Rodriguez (Arizona State)
Thomas S. Rue (Sewanee)
Wesley J. Russell (Louisiana Tech)
William A. Russell, Jr. (Tennessee)
Ned K. Ryder (California - Los Angeles)
Marshall H. Scherr (California State - Northridge)
Jeffrey S. Schlosberg (Georgia)
Joseph C. Scott (Dartmouth)
Coy R. Scroggins (Oregon State)
Milton L. Sharp (Nevada at Reno)
Harold C. Sheads, Jr. (Gettysburg)
Raymond C. Smith (Arkansas - Fayetteville)
Walter A. Sokoll (Tufts)
William S. Spears (Texas Tech/Oklahoma State)
James E. Stark (San Diego State)
Prof. Kurt W. Stoskopf (R.I.T.)
Kurt M. Stucker (Indiana State)
James E. Stuemke, Sr. (San Diego State)
Stephen C. Susemichel (Purdue)
Lloyd D. Tarter (Wyoming)
Joseph H. Todd (Duke)
Elias P. Totah (San Jose State)
Charles J. Trantanella III (Tufts/Arizona)
James R. Tucker (San Diego State)
Stephen A. Ulmer (San Diego State)
Frank J. Ures, Jr. (Florida)
David A. von Nirschl (Illinois)
Jere T. Wallace (San Jose State)
Joseph A. Weber, Jr. (Michigan State/Washington in St. Louis)
Charles H. Weyhenmeyer, Jr. (Bradley)
David A. White (Eastern New Mexico)
Walter T. Whitman III (Auburn)
Phillip D. Wilkins (West Georgia)
Neil P. Williams (Oklahoma State)
Raymond S. Williams III (Georgia State)
Terry E. Williams (North Georgia)
Floyd L. Wiseman (Carnegie Mellon)
Gary B. Wood (Washington State)
Joel G. Wood (Arkansas - Fayetteville)
Robert M. Woods (Georgia)
D. Vincent C. Wren (Arkansas at Little Rock)
Jordan C. P. Wu (Cal Poly - Pomona)
Albert W. Wurster (Purdue)
Beth Wymer
David B. Yeargan (Alabama)
Susan York
Tyler C. Young (Florida)
Edgar O. Zuniga (California State - Los Angeles)

© 2015-2019 Sigma Nu Fraternity, Inc.
9 North Lewis Street, P.O. Box 1869, Lexington, Virginia 24450
Phone: 540.463.1869 | Fax: 540.463.1669 | Email: headquarters@sigmanu.org

FaceBook IconTwitter LogoYouTube LogoLinkedin IconInstagram IconFlickr Icon